Skład zarządów 1923 -2016


 

1923 r.
 Prezes Franciszek Kuś 

 Komendant Tadeusz Dziewiński
 Sekretarz Julian Studnicki
 Skarbnik Ludwik Świątek
 Gospodarz Karol Kwapień
 Członek Piotr Zemła

 

 

1925 r.
 Prezes Jan Stopa
 v-ce Prezes Szczepan Kleszcz
 Naczelnik Korpusu Dominik Drabczyk
 Sekretarz Julian Studnicki
 Skarbnik Ludwik Świątek
 Gospodarz Karol Kwapień
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Wilhelm Bober
 Członek Aleksander Czuba
 Członek Jan Świerkosz
 Członek Tadeusz Dziewiński

 

 

1926 r.
 Prezes Jan Stopa
 Z-ca Prezesa Szczepan Kleszcz
 Naczelnik Dominik Drabczyk
 Sekretarz Julian Studnicki
 Skarbnik Ludwik Świątek
 Gospodarz Karol Kwapień
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Wilhelm Bober
 Członek Aleksander Czuba
 Członek Jan Świerkosz
 Członek Tadeusz Dziewiński

 

 

1930 r.
 Prezes Szczepan Kleszcz 

 v-ce Prezes Franciszek Kuś
 Sekretarz Julian Studnicki
 Naczelnik Dominik Drabczyk
 Z-ca Naczelnika Piotr Zemła
 Skarbnik Ludwik Świątek
 Gospodarz Karol Kwapień
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Aleksander Jabłoński
 Członek Sebastian Swierkosz
 Członek Wilhelm Bober
 Członek Tadeusz Dziewiński

 

 

1933 r.
 Prezes Ks.Kan. Franciszek Miśkowiec 

 v-ce Prezes Franciszek Gugulski
 Komendant Dominik Drabczyk
 Sekretarz Aleksander Jabłoński
 Skarbnik Ludwik Świątek
 Z-ca Komendanta Piotr Zemła
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Karol Kwapień
 Członek Wilhelm Bober
 Członek Jan Świerkosz
 Członek Szczepan Kleszcz
 Członek Julian Studnicki

 

 

1937 r.
 Prezes Franciszek Gugulski 

 Naczelnik Piotr Zemła
 Z-ca Naczelnika Wilhelm Bober
 Sekretarz Franciszek Durek
 Skarbnik Ludwik Świątek
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Szczepan Kleszcz
 Członek Julian Załuski
 Członek Józef Bober
 Członek Piotr Oleksy

 

 

1938 r.
 Prezes Franciszek Gugulski
 Naczelnik Wilhelm Bober
 Z-ca Naczelnika Jan Tatar
 Sekretarz Piotr Zemła
 Skarbnik Ludwik Świątek
 Gospodarz Józef Błachut
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Józef Chowaniec
 Członek Franciszek Kleszcz
 Członek Henryk Kudela
 Członek Józef Korzeniowski

 

 

1945 r.
 Prezes Franciszek Gugulski
 Naczelnik Wilhelm Bober
 Sekretarz Gerard Niemczyk
 Skarbnik Józef Bober
 Gospodarz Edward Oleksy
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Jan Tatar
 Członek Józef Chowaniec
 Członek Jan Kubera
 Członek Franciszek Zemanek
 Członek Piotr Kudela

 

 

1948 r.
 Prezes Piotr Zemła 

 Naczelnik Wilhelm Bober
 Z-ca Naczelnika Jan Tatar
 Skarbnik Franciszek Gugulski
 Sekretarz Gerard Niemczyk
 Gospodarz Franciszek Zemanek
 Członek Ignacy Stopa
 Członek Piotr Oleksy
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Józef Chowaniec
 Członek Jan Kubera
 Członek Piotr Kudela

 

 

1952 r.
 Prezes Piotr Zemła
 Komendant Jan Tatar
 Z-ca Komendanta Bronisław Sołtysiewicz
 Z-ca Komendanta Jan Słupski
 Sekretarz Franciszek Gugulski
 Członek Piotr Oleksy
 Członek Piotr Zemła
 Członek Wilhelm Bober
 Członek Władysław Pyrek
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Gerard Niemczyk
 Z-ca Ignacy Stopa
 Członek Stanisław Kwiatek
 Członek Franciszek Skoczylas

 

 

1956 r.
 Prezes Piotr Zemła
 Komendant d/s K.O. Andrzej Jabłoński
 Komendant d/s tech. Jan Słupski
 Sekretarz Gerard Niemczyk
 Skarbnik Maria Kłaput
 Członek Stanisław Kwiatek
 Członek Ignacy Stopa
 Członek Piotr Oleksy
 Członek Jan Korzeniowski
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Władysław Kwiatek
 Z-ca Irena Woźniak
 Członek Władysław Słupski
 Członek Władysław Pyrek
 Członek Tadeusz Zemanek

 

 

1957 r.
 Prezes Bronisław Sołtysiewicz 

 

 Z-ca Prezesa Józef Oleksy
 Komendant Gerard Niemczyk
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Skarbnik Maria Kłaput
 Gospodarz Władysław Pyrek
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Jan Korzeniowski
 Z-ca Stanisław Serwin
 Członek Władysław Kwiatek

 

 

1961 r.
 Prezes Bronisław Sołtysiewicz
 Naczelnik Gerard Niemczyk
 V-ce Prezes Andrzej Jabłoński
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Skarbnik Maria Kłaput
 Gospodarz Władysław Pyrek
 Członek Józef Drabczyk
 Członek Władysław Kwiatek
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Jadwiga Skupień

 

 

1964 r.
 Prezes Bronisław Sołtysiewicz
 Naczelnik Gerard Niemczyk
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Skarbnik Maria Kłaput
 Gospodarz Stefan Dziewiński
 Świetlicowy Władysław Pyrek
 Z-ca Naczelnika Władysław Kwiatek
 D-ca Sekcji Piotr Stopa

 

 

1965 r.
 Prezes Bronisław Sołtysiewicz
 Z-ca Prezesa Tadeusz Kłaput
 Naczelnik Gerard Niemczyk
 Z-ca Naczelnika Władysław Kwiatek
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Skarbnik Maria Kłaput
 Gospodarz Stefan Dziewiński
 Świetlicowy Władysław Pyrek
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Stanisław Janicki
 Gospodarz Rajmund Góral
 Świetlicowy Jan Glanowski

 

 

1969 r.
 Prezes Mieczysław Oleksy 

 Z-ca Prezesa Stanisław Sporysz
 Naczelnik Gerard Niemczyk
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Skarbnik Wit Gnojek
 Członek Tadeusz Kłaput
 Członek Stanisław Janicki
 Członek Jan Glanowski
 Członek Władysław Pyrek
 Członek Maria Skupień
 Członek Emilia Sajdak
 Członek Jan Janicki
 Członek Stanisław Nicieja
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Aleksander Góral
 Członek Bronisław Łomzik
 Członek Michał Czaicki

 

 

1972 r.
 Prezes Mieczysław Oleksy
 V-ce Prezes Tadeusz Kłaput
 Naczelnik Gerard Niemczyk
 Z-ca Naczelnika Wit Gnojek
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Skarbnik Maria Skupień
 Gospodarz Stanisław Świątek
 Gospodarz domu str. Michał Czaicki
 Sekcyjny drużyny mł. Władysław Pyrek
 Sekcyjny sekcji Zarąbki Mieczysław Kurek
 Sekcyjny sekcji Roków Stanisław Nicieja
 Członek Jan Glanowski
 Członek Emilia Sajdak
 Członek Teresa Skoczylas
 Członek Stanisław Sporysz
 Członek Ignacy Stopa
 Członek Piotr Stopa
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Stanisław Skoczylas
 Członek Bronisław Łomzik
 Członek Józef Drabczyk
 Członek Władysław Stopa
 Członek Tadeusz Kubera

 

 

1977 r.
 Prezes Wit Gnojek 

 Naczelnik Julian Biela
 Z-ca Naczelnika Mieczysław Słupski
 Skarbnik Tadeusz Kłaput
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Członek Mieczysław Oleksy
 Członek Józef Drabczyk
 Członek Teresa Skoczylas
 Członek Jan Skoczylas
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Stanisław Skoczylas
 Członek Władysław Słupski
 Członek Stefan Dziewiński

 

 

1980 r.
 Prezes Wit Gnojek
 Z-ca Prezesa Mieczysław Oleksy
 Skarbnik Tadeusz Kłaput
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Naczelnik Jan Drabczyk
 Z-ca Naczelnika Mieczysław Słupski
 Gospodarz Jan Skoczylas
 Członek Teresa Skoczylas
 Członek Franciszek Stopa
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Stanisław Skoczylas
 Członek Józef Drabczyk
 Członek Władysław Słupski
 Członek Stefan Dziewiński
 Członek Mieczysław Stopa

 

 

1983 r.
 Prezes Wit Gnojek
 Naczelnik Jan Drabczyk
 Z-ca Naczelnika Mieczysław Słupski
 Skarbnik Tadeusz Kłaput
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Członek Jan Skoczylas
 Członek Teresa Skoczylas
 Członek Franciszek Stopa
 Członek Jan Glanowski
 Członek Stanisław Janicki
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Stanisław Skoczylas
 Członek Józef Drabczyk
 Członek Stefan Dziewiński
 Członek Mieczysław Stopa
 Członek Stanisław Czaja

 

 

1986 r.
 Prezes Mieczysław Oleksy
 V-ce Prezes Wit Gnojek
 Naczelnik Jan Drabczyk
 Z-ca Naczelnika Mieczysław Słupski
 Skarbnik Tadeusz Kłaput
 Sekretarz Franciszek Glanowski
 Członek Jan Skoczylas
 Członek Stanisław Janicki
 Członek Stanisław Malik
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Stanisław Skoczylas
 Członek Mieczysław Stopa
 Członek Julian Biela
 Członek Stanisław Czaicki
 Członek Władysław Pyrek

 

 

1990 r.
 Prezes Mieczysław Oleksy
 Naczelnik Mieczysław Stopa
 Z-ca Naczelnika Tadeusz Stopa
 Skarbnik Jan Drabczyk
 Sekretarz Antoni Korzeniowski
 Członek Stanisław Skoczylas
 Członek Jan Skoczylas
 Członek Jan Czaicki
 Członek Krzysztof Opyrchał
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Antoni Świątek
 Członek Stanisław Czaicki
 Członek Józef Pyrek
 Członek Franciszek Małecki
 Członek Stanisław Adamczyk

 

 

1996 r.
 Prezes Mieczysław Oleksy
 Naczelnik Mieczysław Stopa
 Z-ca Naczelnika Tadeusz Stopa
 II V-ce Prezes Jan Skoczylas
 Skarbnik Jan Drabczyk
 Sekretarz Antoni Korzeniowski
 Członek Jan Czaicki
 Członek Krzysztof Opyrchał
 Członek Maria Czaicka
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Antoni Świątek
 Członek Stanisław Czaicki
 Członek Franciszek Małecki
 Członek Stanisław Adamczyk

 

 

2001 r.
 Prezes Stanisław Skoczylas
 Naczelnik Mieczysław Stopa
 Z-ca Naczelnika Tadeusz Stopa
 Skarbnik Jadwiga Studnicka
 Sekretarz Antoni Korzeniowski
 Członek Jan Drabczyk
 Członek Jan Skoczylas
 Członek Jan Czaicki
 Członek Krzysztof Opyrchał
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Antoni Świątek
 Członek Stanisław Czaicki
 Członek Franciszek Małecki

 

 

2006 r.
 Prezes Mieczysław Stopa 

 V-ce Prezes Tomasz Świątek
 Naczelnik Tadeusz Stopa
 Z-ca Naczelnika Piotr Stopa
 Skarbnik Jadwiga Studnicka
 Sekretarz Antoni Korzeniowski / Franciszek Małecki
 Członek Jan Drabczyk
 Członek Jan Glanowski
 Członek Piotr Czaicki
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Jan Czaicki
 Członek Grzegorz Świątek
 Członek Krzysztof Opyrchał

 

 

2011 r.
 Prezes Mieczysław Stopa
 V-ce Prezes Tomasz Świątek
 Naczelnik Piotr Stopa
 Z-ca Naczelnika Paweł Czaicki
 Skarbnik Jadwiga Studnicka
 Sekretarz Krzysztof Opyrchał
 Członek Franciszek Małecki
 Członek Jan Glanowski
 Członek Piotr Czaicki
Komisja rewizyjna:
 Przewodniczący Jan Czaicki
 Członek Grzegorz Świątek
 Członek Jan Drabczyk
 Członek Tadeusz Stopa

 

 

2016 r.
PrezesMieczysław Stopa
V-ce PrezesTomasz Świątek
NaczelnikPaweł Czaicki
Z-ca NaczelnikaMarek Glanowski
SkarbnikJadwiga Studnicka
SekretarzKrzysztof Opyrchał
CzłonekPiotr Czaicki
CzłonekJan Glanowski
CzłonekPiotr Stopa s.Krzysztofa
Komisja rewizyjna:
PrzewodniczącyJan Czaicki
CzłonekGrzegorz Świątek
CzłonekJan Drabczyk
CzłonekTadeusz Stopa
CzłonekMarcin Jabłoński